Rollerpen PILOT friXion Ball Plus medium assorti 1 tester
Rollerpen PILOT friXion Ball Plus medium assorti 1 tester

Review dit product als eerste (0 recensies)

Logo Icon Icon Icon

Rollerpen PILOT friXion Ball Plus medium assorti 1 tester

€ 3,35

excl BTW

Product code: 1434622

EAN: 2000910459934

Verpakt per: Omdoos

Prijs per: Stuk

Op voorraad: 0

Aantal

Veilig betalen

A-merk producten

Snelle levering

Bezorging door heel Nederland en België

Specificaties
Productnummer: 1434622
EAN: 2000910459934
Merk: Pilot
Voorraad: 0
Verpakt per: Omdoos
Prijs per: Stuk
Kleuren: Assorti
Kleur: Assorti
Omschrijving

PILOT's FriXion Ball+ is op maat gemaakt voor diegenen die op zoek zijn naar veelzijdige schrijf oplossingen die ook perfect uitwisbaar zijn.

Dankzij Pilot's gepatenteerde warmtegevoelige inkt, biedt deze pen efficiënt en netjes schrijven en voldoet deze pen zo aan de verwachtingen van professionals.

Pilot heeft opnieuw de grenzen van innovatie verlegd en biedt nu de eerste uitwisbare pen gemaakt van gerecycled plastic: >80% (exclusief vulling en niet-plastic), wat 60% van het totale gewicht van het product zonder verpakking vertegenwoordigt, om milieuvriendelijkere schrijf oplossingen te bieden.

Het navullen van je FriXion Ball+ pen vermindert plastic afval, stoot 70% minder CO2 uit in de atmosfeer en bespaart je ook geld: in vergelijking met het kopen van een nieuwe pen. Elegant met zijn matzwarte ontwerp en comfortabel met zijn ergonomische driehoekige vorm.

Write-delete-repeat rollerpen in één.

Zonder gum, zonder wisser, zonder papierbeschadigingen.

De speciale inkt reageert op warmte, door wrijving met het rubber uiteinde van de pen wordt de inkt onzichtbaar.

Hoogstaande technologie.

Uitgumbaar.

Navulbaar met vulling 2261.

Schrijfbreedte 0.35mm - kogelbreedte 0.7mm.

Deze display bevat 40 pennen in de kleuren zwart, blauw, rood en groen én 1 tester.

Net zo goed

Maar toch anders